Svet s hudbou

 

 

 

Ako malý som veľa sníval o svete, v ktorom by k rôznym situáciám hrala hudba ako vo filme. Slnečné bezstarostné popoludnie, smutný upršaný deň, či krásny západ slnka, všetko to bolo mocnejšie s tematickou hudbou.

Chodil som po meste Žilina so starým walkmanom, slúchadlami a rozmýšľal, ako tú skvelú hudbu dostať do uší všetkým ľuďom naraz v jednom momente. Od malička som bol hudobník a môj otec aj brat veľa fotili. Náhoda k náhode a zrazu som s bratom Jančim pracoval na videoklipe a neskôr nás oslovila Žilinská univerzita, aby sme pre nich natáčali. Vo videu sa stalo reálnym to, o čom som ako malý sníval.

Z malého foťáčiku a dvoch objektívov sa zbierka foto- a video-techniky postupne rozrástla a dostali sme možnosť pracovať na ďalších skvelých projektoch v oblasti videa a fotografie a spoznať veľa úžasných ľudí.

jjplay odkazuje na naše mená – Juraj a Ján Čerňanskí a spája natáčanie, fotenie, videá a kreatívnu tvorbu, s ktorou sa vždy “hráme”. Postupne sme začali viac spolupracovať aj s ďalšími kreatívcami zo Žiliny, stali sa priateľmi a začali sa stretávať aj s našimi mladými rodinkami.

    Juraj